Anthill Residence

Categories: Şişli

Anthill Residence, 54 katlı 2 kuleden oluşmaktadır.
Kule girişlerinde bulunan market cafe restaurantlar ve sizlere özel bir çok hizmet bir evden çok daha fazlasını; seçkin bir yaşam tarzını sizlerle buluşturuyor.
Konforlu, şık ve modern tasarımın en güzel örneklerini sergileyen daireleri, hayatınızı kolaylaştıracak kişiye özel servis ve hizmetleri, her an güleryüzü ile size hizmet vermeye hazır profesyonel ekibi, dilediğinizde spor yapıp dilediğinizde dinlenebileceğiniz, sevdiklerinizle güzel anları paylaşabileceğiniz klüp alanları.
Komşularınız ile tanışıp, İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı keyifli vakit geçirerek, sosyal hayatınıza farklı renkler katabileceğiniz, yalnızca Anthill Residence daire sakinlerine özel farklı alanları ile hayal ettiğinizin bile ötesinde bir hayat artık çok yakında.
Muhteşem Bogaziçi ve Haliç’in panoromik görüntülerinin yanı sıra şehrin bitmek bilmeyen enerjik görüntüsünü en güzel algılayan bir konumda modern, şık ve kullanışlı iç mekan tasarımları ile Anthill Residence sadece bir “ev”den çok daha fazlasını bekleyenler için ideal bir yaşam merkezi.