Bellevue Kempinski Residence

Categories: Beşiktaş

Bellevue Kempinski Residences’ın, mimari tasarımda kaliteyi buluşturan kendine özgü daire seçenekleri ile yaşam alanınıza yeni bir boyut kazandıracak.

7.000 metrekare alan üzerine kurulu, 22 katlı iki kuleden oluşan Bellevue Residences’da, 8′i dubleks olmak üzere 64 seçkin rezidans bulunuyor. Residence büyüklüklerinin 211 m² den 807 m² kadar değiştiği Bellevue Residences, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 olmak üzere farklı daire seçeneğiyle, residence sahiplerinin yaşam keyfini tam anlamıyla çıkarmalarını sağlayacak.
Ulus ve Ortaköy’ün yemyeşil vadi manzarasına sahip olan, Boğaz’dan Adalar’a uzanan eşsiz güzellikteki İstanbul manzarasını, yere kadar uzanan camları ve balkon keyfiyle hayatınıza katacak olan Bellevue Residences Kempinski, inceliklerle düşünülmüş detayları, estetik tasarımı ve fonksiyonel uygulamaları ile sıra dışı bir yaşam alanın kapılarını sizin için aralıyor.

Geniş salonların, ithal mutfakların, özel dizayn banyoların ve residence kombine edilmiş hizmetli bölümünün bulunduğu Bellevue Kempinski Residence’da, iç mimaride kullanılmak üzere özenle seçilen şık ve en iyi kalite malzemeler residence sakinlerinin konforu ön planda tutularak tasarlanıyor.
Detaylar tasarımı eşsiz kılar. Kempinski danışmanlığıyla, 2 Design tarafından hazırlanan Bellevue Residence dairelerinde, aradığınız şıklığı ve konforu bulacaksınız.